Poznajmy się!
Klaudia Klimas

Cześć, jestem Klaudia !

W 2019 roku ukończyłam Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie i postanowiłam spełnić swoje największe marzenie: ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ MARKĘ !

Od tego czasu wszystkie moje projekty powstają na poczet Was- kobiet i mimo zmieniających się trendów wiedzie w nich jeden niezmienny prym – dziewczęcy urok! Zakochana jestem w sukienkach i na swój sposób udoskonalam każdą z nich! Stawiam na wyselekcjonowane tkaniny łączone z ręcznie wykonywanymi detalami.

Uwielbiam zabawę kolorem, fakturą oraz kontrastowym printem.  Staram się tworzyć wiele fasonów aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Moje projekty są silnie związane ze mną i  własnymi potrzebami, dlatego kupując mój produkt dostajesz dużą część mnie.

Poza kolekcją, którą można nosić na co dzień tworzę też  linie premium, którą oglądacie na pokazach, w telewizji oraz znanych osobistościach. Te unikatowe modele również mogą trafić w Wasze ręce !

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną, zamówień, rozgoszczenia się na mojej stronie i mediach społecznościowych. Po prostu, poznajmy się !

Klaudia <3