Zwroty

Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem i polityką prywatności.

Prawo odstąpienia od umowy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, będąc konsumentem, przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od zawartej umowy w Sklepie Internetowym www.klaudiaklimas.pl

Z powyższego uprawnienia można skorzystać w terminie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Celem skorzystania z powyższego prawa odstąpienia od umowy koniecznym jest przekazanie nam informacji o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy.

Oświadczenie może zostać przesłane pisemnie na adres:

Klaudia Klimas, ul. Kościuszki 8, 42-425 Kroczyce

lub w formie elektronicznej (e-mail) na adres:

kontakt@klaudiaklimas.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Po otrzymaniu oświadczenie o odstąpieniu od niniejszej umowy dokonujemy niezwłocznie zwrotu wszystkich otrzymanych od Państwa płatności, wraz z kosztami dostarczenia Towaru (z wyjątkiem kosztów dodatkowym wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenie oferowany przez nas). Maksymalny termin zwrotu płatności wynosi  do 14 dni od dnia uzyskania informacji od Państwa o skorzystaniu z prawa odstąpienia od zawartej umowy. Jednakże możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Otrzymany Towar należy przekazać lub odesłać na adres:

Klaudia Klimas, ul. Kościuszki 8, 42-425 Kroczyce

Niezwłocznie, w maksymalnym terminie do 14 dni od dnia poinformowania nas o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Uwaga!

Koszty zwrotu Towaru ponosi kupujący.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym oraz posiadać wszystkie metki. Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.